עובד מהבית?

טיפים לעבודה יעילה ואפקטיבית מהבית
אישה צעירה בשיחת וידאו עם איש בחליפה

בעקבות התפשטות נגיף הקורונה בתקופה האחרונה, יותר ויותר חברות מאפשרות לעובדיהן לעבוד מהבית. אם גם אתה נמנה בין עובדים אלה, קבל מאיתנו מספר טיפים לעבודה יעילה ואפקטיבית.

 • שמור על שעות קבועות
  חשוב לתכנן מראש את השעות שיוקדשו לעבודה בבית. מומלץ לנסות ולהגדיר עד כמה שאפשר שעת התחלה ושעת סיום ממש כמו כל יום עבודה שגרתי, ולכלול גם את זמני ארוחת הצהריים והפסקות הקפה.
 • קבע מטרות יומיות -
  כדאי להגדיר בכל בוקר מהן המטרות שלך להיום ולתעדף אותן לפי דחיפות. חשוב להיות ריאלי ולא להעמיס יותר מדי משימות ביום אחד על מנת שתוכל לעמוד בכמות העבודה במהלך הזמן שנקבע.
 • עדכן את דיירי הבית –
  כשעובדים מהבית קל להישאב להסחות דעת מצד בני המשפחה ולעיסוקים אחרים. לכן חשוב להסביר לסובבים אותך, שעל אף נוכחותך בבית, תוכל להיות זמין להם רק לאחר שעות העבודה שהגדרת.
 • צור סביבה דומה לסביבת העבודה במשרד – 
  כדאי להגדיר סביבת עבודה בבית שתהיה מותאמת לעבודה משרדית ועם כמה שפחות הסחות דעת. מצא פינה בבית שתהפוך לעמדה נוחה ושקטה, עם כיסא שתוכל לשבת עליו בנוחות מספר שעות.
 • שמור על שגרת בוקר –
  כדאי לייצר רוטינת עבודה שמקבילה לשגרת היום שלך. מומלץ לקום באותה שעה, להתקלח, להתלבש כמו ביום רגיל, ולא להתחיל לעבוד רגע לאחר שהתעוררת מהשינה.
 • שמור על תזונה נכונה –
  כשעובדים מהבית הפיתויים בסביבתך גדולים וזמינים יותר מאשר מהעבודה במשרד. כדאי להמעיט באכילת חטיפים, להגדיל את כמות הפירות והירקות בכל ארוחה ולהרבות בשתיית מים. את המתוקים אפשר להמיר בתמר או בחטיף בריאות.

בברכת בריאות טובה!


* התוכן הנ"ל הינו בגין הצעה בלבד ואין בו כדי להוות המלצה או תחליף לייעוץ מקצועי

לקבלת הצעה לביטוח בריאות

לקבלת הצעה לביטוח בריאות
Full name
תעודת זהות
דואר אלקטרוני
מספר נייד