ארזת לבד?

טיפים לתכנון חופשת חג משפחתית מהנה

משםחה בטיול מרימים ידיים


חופשת החג מהווה הזדמנות מצויינת לבילוי וחופשה משפחתית. עבור הרבה אנשים חופשה משפחתית גורמת לגיבוש, צבירת חוויות משותפות והנאה גדולה, אך מצד שני, חופשה שלא מתוכננת נכון יכולה לגרום לחוסר סיפוק.
 
אז רגע לפני החופשה קבל מאיתנו מספר טיפים:
  • תכנון החופשה עם כל בני המשפחה – הפוך את תכנון החופשה לחוויה של כל אחד מבני המשפחה. אל תתכנן אותה לבד, שתף את הילדים שלך, תאפשר לכל אחד להציע יעדים שהיה רוצה לבקר בהם, תאם ציפיות ותבין שכל אחד יודע איך הולכת להיראות החופשה.
  • תארוז נכון וחכם – ערוך רשימת אריזה משפחתית שכוללת את כל מה שחשוב לכל אחד מבני המשפחה, שאותו אי אפשר לקנות בחופשה – בובה שהילדה אוהבת במיוחד, או צעצוע קטן שהילד קשור אליו. ערב היציאה  על הרשימה וודא שלא שכחת כלום.
  • בחירת אתרים ואטרקציות – חשוב לוודא שהפעילויות באתרים שתבקר בהם יתאימו לכל בני המשפחה. כדאי לבקר באתרים שהילדים יאהבו ולא ישתעממו. השתדל שהנסיעה בין האתרים לא תהיה ארוכה מידי, ותחשוב שביקור במוזיאון יכול לעניין אותם הרבה יותר מסתם שייט.
  • טיול מהנה מתחיל בנסיעה מהנה – בין אם זה נסיעה באוטו, רכבת או במטוס אל תמעיטו בערך הנסיעה, אם מתאפשר לך תעשו עצירה קלה להתרעננות, להצטייד באוכל, לשמוע מוזיקה שכולם אוהבים ואפילו לשחק במשחקי חברה שונים שלא מצריכים קליטה סלולרית. והכי חשוב אל תשכח את ההומור בבית, גם אם נתקלת במכשולים וברגעים פחות נעימים במהלך החופשה.
  • תיעוד הזכרונות מהטיול – בעידן הדיגיטל מתאפשר לכם לתעד כל רגע מהחוויות במהלך החופשה, אבל פיתוח תמונות והכנת אלבום מהטיול המשפחתי כבר לא בא בחשבון. לכן כדי להמשיך ולהאריך את ההנאה מהחופשה שלכם, הדפס כמה תמונות מהרגעים היפים והמצחיקים בחופשה ושמור אותם במקום בולט באלבום או סתם על המקרר.
 
והכי חשוב שתהיה לכם חופשה מהנה ובטוחה!
 
 
* התוכן הנ"ל הינו בגין הצעה בלבד ואין בו כדי להוות המלצה או תחליף לייעוץ מקצועי

לקבלת הצעה לביטוח רכב

לקבלת הצעה לביטוח רכב
שם מלא
תעודת זהות
מספר נייד
דואר אלקטרוני
מהות הפניה
MarketingSource
MarketingMedium
MarketingQueryString