תרבות דיגיטלית

מציאות חדשה בדיגיטל
להמשיך בחיים

העידן הדיגיטלי הביא אתו חלופות רבות שיכולות לגשר על הפער החברתי, הכלכלי והפיזי שנוצר בתקופה האחרונה. כולנו נחשפנו לאמצעים החדשניים ולניהול שגרת חיים מלאים באמצעותם.

המשבר שחלף הספיק ליצור נזקים כלכליים משמעותיים הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי, ובלית ברירה חשף אותנו לשגרה חדשה שכולה באינטרנט. ארגונים וחברות הבינו בתקופת הקורונה שעליהם להעביר בזריזות את פעילות העסק שלהם לדיגיטל, אם הם רוצים להשאיר רלוונטיים.

המעבר לדיגיטל הפך לצורך קיומי עבור העסקים בארץ ובעולם, והוא מעניק לנו כלקוחות יתרונות רבים, המאפשרים לנו לקבל את השירותים שאנחנו רוצים ולרכוש את המוצרים הנחוצים לנו בכמה קליקים, במהירות ובנוחות, ללא כל צורך לצאת מהבית. החנויות והספקים ברשת מאפשרים לנו זמינות לבצע הזמנות כמעט בכל זמן שנרצה ובעצמאות מלאה.

הנה כמה מהפעולות שניתן לבצע בקלות אונליין:


 

רכישה אונליין

אחת הפעולות הנפוצות ביותר שהגולשים מבצעים ברשת היא רכישת מוצרים אונליין. ניתן לרכוש בחנויות הדיגיטליות רבות ובאתרי חברות שונים מוצרים במגוון תחומים: בתחום המזון, ההלבשה ואפילו בתחום הביטוח.
לרוב ניתן לקנות מוצרים באופן מקוון עם משלוח עד דלת הבית. לעיתים עלות המשלוח הינה בכפוף להזמנה בסכום מינימלי המשתנה מחברה לחברה. אפשרות אחרת היא לבצע איסוף עצמי של הקנייה מהסניף ללא המתנה בתור.
את החשבונית לאחר הקנייה בדרך כלל מקבלים ישירות למייל כבר לאחר הרכישה. בפעמים אחרות הקבלה ניתנת בעת איסוף המוצר או בקבלתו עם שליח.
במידה ותרצה לבחון רכישת ביטוח אונליין לרשותך שירות דיגיטלי לרכישת ביטוח הדירה שלנו  הכולל שירות אישי של סוכן ביטוח מקצועי>>


 

תשלום חשבונות מקוון

אחד היתרונות הבולטים בטרנספורמציה הדיגיטלית של ארגונים גדולים וחברות רבות הינו האפשרות לבצע תשלום חשבונות היישר מהמקום בו אתה נמצא ובכל זמן שתרצה. תשלום בגין הוצאות החשמל שלך, הארנונה, שירותי האינטרנט שרכשת ועוד רבים אחרים, לרוב ניתנים לתשלום באופן מקוון מכל מכשיר.

 

 

לימודים מקוונים

המהפכה הדיגיטלית שעמדה בפתח במשך תקופה ארוכה הגיעה אלינו בעל כורחה בעקבות המציאות החדשה שנבנתה עם תקופת הקורונה. מוסדות חינוך רבים סגרו את שעריהן והחלו לאפשר חלופה של למידה מקוונת מהמחשב בבית.
חלק מהמוסדות האקדמאיים, כבר יצרו בעבר פלטפורמת למידה ברשת וכלים מקוונים כאמצעי עזר למתכונת הלימודים הרגילה. עם זאת, התקופה האחרונה נתנה במה לכלים אינטרנטיים ולאפליקציות חדשניות בגלל נוחות השימוש והיעילות שהלמידה מרחוק מאפשרת.


 

ביצוע פעולות פיננסיות

כמו חברות גדולות אחרות, גם בנקים ומוסדות פיננסיים אחרים מאפשרים לבצע פעולות דיגיטליות דרך האינטרנט או בעזרת אפליקציה. אז למה להשקיע זמן יקר בנסיעה עד לסניף הבנק שלך?

אתרי האינטרנט והאפליקציות מאפשרים לנו להיות יעילים יותר ולבצע העברות כספים, עדכון פרטים אישיים ופעולות נוספות תוך מספר דקות מהספה בבית.

עם זאת, לצד היתרונות הרבים במעבר לדיגיטל קיימות אוכלוסיות עבורם השימוש במחשב או בטלפון הנייד הינו אתגר גדול. מרבית הגופים הפיננסיים והציבוריים מפרסמים מדריכים המסייעים להסתגל לשינוי, ומלמדים בשפה פשוטה וברורה איך להשתמש ולקבל מידע דרך האתר שלהם.

לשירותים הדיגיטליים העצמיים באתר איילון
לחץ כאן >>


 

שיחות וידאו

העידן החדש מאפשר לכל אחד לשתות קפה עם חברים או לאכול ארוחת ערב עם המשפחה, גם מהבית.

אז נכון, בשנים האחרונות רבים מאיתנו עברו משיחות טלפון להודעות WhatsApp, אבל אין תחליף לשיח פנים אל פנים.
יש לא מעט פתרונות שעלו לתודעה לאחרונה ושבאמצעותם ניתן לבצע שיחות וידאו אונליין, כך שניתן לעבור כל תקופה בצורה בטוחה, מועילה, חברתית ואפילו מלמדת.

* התוכן הנ"ל הינו בגין הצעה בלבד ואין בו כדי להוות המלצה או תחליף לייעוץ מקצועי