חיסכון בתקופת הקיץ

כך תחסכו בהוצאות במהלך הקיץ


הקיץ כבר כאן, הילדים יוצאים לחופש הגדול, מזג האוויר מתחמם וכמו כל שנה ההוצאות החודשיות גדלות. הנה כמה טיפים ועצות שיעזרו לכם לחסוך בהוצאות פחות הכרחיות במהלך הקיץ.

משפחה יושבת ביחד על דשאחיסכון בצריכת החשמל של המזגן

בתקופת הקיץ המזגן עובד שעות נוספות והוצאות החשמל מזנקות מעלה. כדי למתן את גובה חשבון החשמל בחודשי הקיץ, רצוי להפעיל את המזגן בטמפרטורה חסכונית של 25 מעלות. בנוסף, כדאי לבחור את החלל אותו מקררים ולסגור חלונות, דלתות או פתחים אחרים שעלולים להכניס אוויר חם וכך לזרז את תהליך הקירור. במידה ומורגש שהבית מספיק ממוזג, ניתן לכבות את המזגן ולדליק שוב ככל שיהיה צורך. כמו בבית, כך גם ברכב – לאחר הפעלת המיזוג ברכב, ניתן לסגור את החלונות על מנת לשמור על האוויר הקר בתוך הרכב. כמו כן, כדאי להיות ערני לעובדה שמיזוג עובד וככל שאין צורך בהמשך הקירור, אפשר לכבות וכך לחסוך בהוצאות הדלק.

חיסכון בהוצאות הדלק

מחירי הדלק כיום מאוד גבוהים ותופסים נתח גדול מהוצאות משק הבית. אם תצליח ליישם מספר פעולות פשוטות ואכן תקפיד על כך, תוכל לחסוך מאות שקלים בהוצאות הדלק החודשיות שלך. תחזוקה שוטפת של הרכב (למשל, מילוי אוויר בגלגלים) וביצוע טיפולים בזמן, תסייע בצמצום תקלות שעשויות להעלות את צריכת הדלק של הרכב. בנוסף, כדאי לרוקן את הרכב מחפצים שאין בהם צורך על מנת להקל על משקל הרכב וכך להקטין את כמות הדלק שדרושה לרכב בזמן נסיעה. דוגמא נוספת שיכולה לסייע בחיסכון הדלק היא בלימה איטית וכן הימנעות מנסיעה במהירות גבוהה שלא לצורך.

חיסכון בהוצאות החופשה

מתכננים לצאת לחופשה אך חוששים מההוצאה הגדולה? ישנן מגוון אפשרויות לחיסכון בהוצאות בזמן חופשה. עוד לפני היציאה לדרך מומלץ לאכול ארוחה משפחתית בבית שתשאיר אתכם שבעים עד להגעה ליעד. כמו כן, כדאי להיערך לנסיעה מראש, לבדוק את מסלול הנסיעה כדי להימנע מטעויות דרך ולוודא מהן שעות הפקקים במסלול, כך שתוכל להימנע מעמידה ממושכת עם הרכב בכביש. בנוסף, ניתן לערוך השוואת מחירים בין מקומות הלינה ולבחור את המקום המתאים ביותר עבורך. לעיתים מקומות הלינה מציעים הטבות לנופשים ומאפשרים כניסה במחיר הנחה לאטרקציות בקרבתם.

איילון חברה לביטוח מאחלת לך ולמשפחתך קיץ נעים ובטוח!

* התוכן הנ"ל הינו בגין הצעה בלבד ואין בו כדי להוות המלצה או תחליף לייעוץ מקצועי

שדות חובה מסומנים ב -
עדיין לא נרשמת לניוזלטר שלנו?
טיפים וכתבות מקצועיות היישר לתיבת המייל שלך!
 
 
שם מלא
כתובת מייל
כתבות נוספות שיוכלו לעניין אותך...
טיפים בריאים לעונת הקיץ

טיפים בריאים לעונת הקיץ

רגע לפני שאנחנו מתחילים את העונה החמה של השנה, קבל מאיתנו 7 טיפים חיוניים שיעזרו לך לעבור את הקיץ בשלום
לכתבה המלאהטיפים בריאים לעונת הקיץ
כך תכין את הבית לקראת העונה הלוהטת של השנה

כך תכין את הבית לקראת העונה הלוהטת של השנה

קבל מאיתנו מספר עצות איך כדאי לך לארגן את הבית כך שתעבור את הקיץ בצורה נעימה וקרירה 
לכתבה המלאהכך תכין את הבית לקראת העונה הלוהטת של השנה
מה לשים בסנדוויץ?

מה לשים בסנדוויץ?

רעיונות לכריכים טעימים ובריאים לבית הספר לכל אחד מימות השבוע
לכתבה המלאהמה לשים בסנדוויץ?