איך תוכל לחסוך בדלק?

 
איך תוכל לחסוך בדלק?

מחירי הדלק כיום מאוד גבוהים ותופסים נתח גדול מהוצאות משק הבית. אתה רוצה לחסוך בדלק אך זה לא מתאפשר בגלל כמות הנסיעות שלך?

בהחלט ניתן לצמצם בצריכת הדלק, למרות כמות הנסיעות. אם תצליח ליישם מספר פעולות פשוטות ואכן תקפיד על כך, תוכל לחסוך מאות שקלים בהוצאות הדלק החודשיות שלך.

 

תמלא אוויר בגלגלים

תקפיד למלא לחץ אוויר בגלגלים על פי הוראות היצרן. צמיגים שאינם מנופחים כראוי גורמים להתנגדות נסיעה על פני הכביש והתוצאה היא שהרכב צורך יותר דלק לשווא. מומלץ לבדוק אחת לשבוע / לשבועיים את האוויר בגלגלים, כך תשמור על הביטחון שלך ושל משפחתך וגם כך תחסוך בצריכת הדלק.

 

רוקן את תא המטען

ככל שיש לך חפצים מיותרים בתא המטען, כך הרכב יותר כבד ובסופו של דבר זולל יותר דלק, לכן, אל תתעצל, העבר את כל החפצים שאינך צריך הביתה. זה יכול לחסוך לך מאות שקלים בחודש.

 

בצע טיפול לרכב בזמן

יש לבצע טיפולים לרכב בזמן וכמובן לתחזק את המנוע באופן שוטף. ברגע שתבצע בדיקות לרכב בזמן הנכון, תוכל לגלות תקלות שונות שגורמות לרכב לצרוך יותר דלק, תקלות כמו: חיישן לא תקין או מסנן אוויר בלוי או אפילו חוסר בשמן מנוע. אם חסר שמן מנוע, אל תחסוך על סוג השמן והשתמש רק בנוזל איכותי, כך המנוע יתאמץ פחות והרכב לא יצרוך יותר דלק.


 

שנה את הרגלי הנסיעה שלך

אל תיסע במהירות לשווא, סע לאט מתי שצריך (לפני רמזור אדום, לפני מעברי חצייה ובכניסה לצומת). הכלל הזה נכון גם לגבי כבישים מהירים, אם תפחית את מהירות הקמ"ש אתה יכול לחסוך עד 20% מצריכת הדלק. בנוסף, השתמש בעדינות עם הבלם (לחיצות עדינות ולא בבת אחת).


 

והכי חשוב - היה פעיל רגלית

אם אתה צריך לנסוע למקום קרוב, לסופר השכונתי, לחבר קרוב שגר לידך או אם סתם בא לך לשרוף קלוריות, העדף תמיד ללכת ברגל ואל תיסע ברכב, כך תחסוך לך זמן בחיפוש חנייה, גם תשמור על אורח חיים בריא וגם על איכות הסביבה.

 

* התוכן הנ"ל הינו בגין הצעה בלבד ואין בו כדי להוות המלצה או תחליף לייעוץ מקצועי


 

שדות חובה מסומנים ב -
עדיין לא נרשמת לניוזלטר שלנו?
טיפים וכתבות מקצועיות היישר לתיבת המייל שלך!
 
 
שם מלא
כתובת מייל
כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך...
צעצוע של רכב אדום

איך להוזיל את ביטוח הרכב?

כך תוזיל את ביטוח הרכב שלך בארבעה צעדים פשוטים
לכתבה המלאהאיך להוזיל את ביטוח הרכב?
המדריך לרכישת רכב יד שנייה

המדריך לרכישת רכב יד שנייה

לפני שאתה מתחיל בחיפושים, בחר סוגי הרכב שעונים לצרכיך וקבע את גודל התקציב. את השאר תגלה במדריך זה
 
לכתבה המלאההמדריך לרכישת רכב יד שנייה

לקבלת הצעה לביטוח רכב

שדות חובה מסומנים ב -
לקבלת הצעה לביטוח רכב
שם מלא
תעודת זהות
מספר נייד
דואר אלקטרוני
מהות הפניה
MarketingSource
MarketingMedium
MarketingQueryString