5 טיפים לעיצוב הסוכה

כך תעצב סוכה חגיגית במיוחד

חג סוכות הוא אחד החגים הכי מהנים ומגבשים בחודש תשרי, מבניית הסוכה לקראת החג ועד הארוחות המשפחתיות והבילוי המשפחתי שבה, במיוחד בתקופה זו. חג סוכות מביא איתו הזדמנות נהדרת לפתח את היצירתיות ולהביע את האישיות של ילדיך, באמצעות קישוט ועיצוב סוכה חגיגית.

הנה 5 טיפים לקישוט הסוכה המשפחתית:


בדים

על מנת ליצור רקע נקי לקישוטי הסוכה וכדי להבליט אותם כמה שיותר, ניתן לעטוף את יסודות הסוכה בבדים לבנים או בבדים בעלי צבע אחיד ורגוע, כגון: צבעי פסטל. אם בחרת בבדים לבנים, כדאי להוסיף צבע לסוכה באמצעות שימוש במפה צבעונית לשולחן או כריות צבעוניות לכיסאות.


שרשראות מסורתיות

אחד הקישוטים הכי נפוצים הוא הכנת שרשראות צבעוניות לתלייה על דפנות הסוכה. אפשר ליצור שרשראות מניירות צבעוניים מקושטים, מצמידי גומי ועוד. שילוב של כמה חומרים שונים בשרשרת יהפוך אותה לייחודית.קישוטים

עם סיום בניית הסוכה, תוכל לספק לילדיך צבעים, בריסטולים, ניירות מיוחדים, מדבקות ולתת ליצירתיות שלהם לבוא לידי ביטוי. תוכלו להכין ביחד שרשרת דיגלונים מקושטת, עששיות מנייר, מניפות ועוד. ניתן לתלות מסכך הסוכה סרטי בד ולהיעזר בפרחי קישוט דקורטיביים.


תאורה

שימוש בשרשרת מנורות צבעונית או נורות בצורות שונות, יכול לשדרג את האווירה המיוחדת שבסוכה ולהוסיף המון אור. במידה ובחרת לתלות שרשרת נורות, כדאי לבדוק האם השרשרת דורשת חיבור לחשמל ולהיערך בהתאם. חשוב מאד! בעת תליית השרשרת, יש לוודא שהנורות אינן באות במגע עם עמודי הסוכה, עם הסכך, עם קישוטי הנייר או כל חומר שעשוי להידלק, למניעת שריפה חלילה.

 

פרחים

שילוב של פרחים בסוכה יוסיף חגיגיות ושמחה לשולחן החג ולסוכה. אם בחרת להוסיף פרחים לסוכה, כדאי להתחשב בסוג הפרחים ובמשך זמן הפריחה שלהם. לחילופין, ניתן לשלב פרחים מפלסטיק ולהעניק להם מראה טבעי באמצעות אגרטלים וכלים מתאימים.


משפחת איילון מאחלת לך ולכל בני משפחתך חג סוכות שמח!

 

* התוכן הנ"ל הינו בגין הצעה בלבד ואין בו כדי להוות תחליף לייעוץ מקצועי

שדות חובה מסומנים ב -
עדיין לא נרשמת לניוזלטר שלנו?
טיפים וכתבות מקצועיות היישר לתיבת המייל שלך!
 
 
שם מלא
כתובת מייל
כתבות נוספות שיוכלו לעניין אותך...
שומרים על כללי הבטיחות בסוכה

שומרים על כללי הבטיחות בסוכה

במדריך הבא, ריכזנו עבורך מספר כללי בטיחות לחג סוכות שמח ובטוח
לכתבה המלאהשומרים על כללי הבטיחות בסוכה
3 עצות חשובות להורים לילדים

3 עצות חשובות להורים לילדים

נולד לך ילד? הינה כמה דברים שכדאי לדאוג להם
לכתבה המלאה3 עצות חשובות להורים לילדים
ביטוח דירה אונליין - איילון Living
עד 30% הנחה בביטוח מבנה ותכולה לדירה * השתתפות עצמית נמוכה  * מגוון הרחבות וכיסויים