עצות בטיחות בתחום הסייבר

ריכזנו עבורך מספר עצות לבטיחות בתחום הסייבר

רבים מאיתנו מתכננים את החופשה בחודשים הקרובים. הנה כמה עצות לבטיחות בתחום הסייבר שיעזרו לך לעבור את הקיץ בבטחה:

  • הגדר סיסמה לכל ההתקנים הנישאים שברשותך - בין אם יש לך טלפון חכם, טאבלאט, מחשב נייד או אפילו שעון חכם, מומלץ לנעול את ההתקן באמצעות סיסמה או טביעת אצבע (במידה ויש את האפשרות). אם הוא אבד או נגנב, המידע האישי שלך יהיה מוגן.
  • חיבור לרשתות - נסה להימנע מלהתחבר לרשתות WIFI ציבוריות (למשל: בשדה תעופה, במלון או בבית קפה). אם אתה חייב להתחבר לרשת, ראשית וודא את שם הרשת, את הסיסמה וכמובן את תהליך הרישום לרשת עם הצוות במקום, על מנת לוודא שהרשת האלחוטית בטוחה. זכור - בעת שימוש ב WIFI ציבורי, אל תבצע פעולות רגישות ואל תעביר מידע אישי, מידע מסחרי סודי, פרטי כרטיס אשראי ופרטי חשבון בנק על גבי הרשת.
  • חיבור אוטומטי - נטרל את האפשרות לחיבור אוטומטי לרשתות WIFI וכבה את אפשרות ה Bluetooth כאשר אינך משתמש בו.
    בחלק מהמכשירים יש חיבור אוטומטי לרשתות WIFI, נטרל אפשרות זו והתחבר לרשתות WIFI או ל Bluetooth רק כאשר אתה בוחר בכך. כך תמנע את האפשרות לחיבור אוטומטי לרשתות WIFI זדוניות או לניצול ה Blutooth שלך לפריצה.
  • עירנות בעת הזמנת חופשה מקוונת - רצוי להזמין חופשה (או רכב) רק באתרי נופש גדולים או באתרים מוכרים. אם ההצעה נראית טובה ואטרקטיבית מידי - זה מעורר חשד. הצלב מידע לגבי אתר הנופש מול אתרים מהימנים. אם אפשר, התקשר לאתר לפני התשלום המקוון, על מנת לוודא את כל הפרטים.
  • שימוש באימות דו שלבי (שלב הזדהות נוסף) - אם יש לך אפשרות, הפעל אימות דו שלבי בכל השירותים העיקריים בהם אתם עושה שימוש לעיתים קרובות. שלב זה מקשה מאוד על תוקפים פוטנציאליים.
  • קישורים לא מזוהים - אל תתפתה ללחוץ על קישורים בהודעות SMS או בהודעות דואר אלקטרוני הקשורות כביכול לחופשה שלכם או לפרטים האישיים שלכם.
  • מחשבים ציבוריים הם מלכודת דבש - כאשר גולשים באינטרנט באמצעות מחשב של מישהו אחר או מחשב ציבורי בבית מלון, בבית קפה או במקומות אחרים, רצוי לזכור כי האקרים יכולים לנטר אותו.

 

ביטוח סייבר באיילון כולל כיסויים לאירועי סייבר שונים. סוכן הביטוח שלך יוכל להתאים ביטוח נכון עבורך. פרטי סוכן הביטוח מופיעים באזור האישי שלך. אם אין לך סוכן ביטוח ניתן לפנות לאחד מסוכני הביטוח שלנו או למלא את פרטיך בטופס.

 

* התוכן הנ"ל הינו בגין הצעה בלבד ואין בו כדי להוות המלצה או תחליף לייעוץ מקצועי

לקבלת הצעה לביטוח עסקים - סייבר

לקבלת הצעה לביטוח עסקים - סייבר
שם מלא
תעודת זהות
מספר נייד
דואר אלקטרוני
מהות הפניה
MarketingSource
MarketingMedium
MarketingQueryString