3 עצות חשובות להורים לילדים

נולד לך ילד? הינה כמה דברים שכדאי לדאוג להם
כף יד שמרימה משפחה מנייר

הדאגה לילדים היא בלתי נגמרת. דואגים שלא יפלו, שלא יפצעו, שיהיה להם טוב היום ושיוכלו להגשים את עצמם בעתיד. גם בתחומי הביטוח והפיננסים כדאי לדאוג להם, הינה 3 עצות חשובות בתחומים אלו להורים לילדים:עצה מספר 1: לעשות ביטוח בריאות לילדים

ילדים זכאים לסל בריאות מורחב, אליו אפשר להוסיף את הביטוח המשלים בקופות החולים. עם זאת, עדיין יש הרחבות וכיסויים רבים שאינם כלולים שם, ומקבלים מענה רק בביטוח הבריאות הפרטי.
ביטוח פרטי לילדים זול יותר מביטוח פרטי למבוגרים, ומשפר משמעותית את הטיפול הרפואי בעת הצורך, בזכות יתרון בחירת הרופא המנתח ובית חולים וכן קיצור זמני המתנה לתור. הינה כמה כיסויים שכדאי לשקול כשעושים ביטוח בריאות לילדים:
  • השתלות וטיפולים מיוחדים בחו"ל - גישה לשירותי הרפואה ולרופאים הטובים בתחומם. הביטוח מעניק גם מימון מלא של השהות בחו"ל, כולל מלווה.
  • תרופות שאינן בסל הבריאות הממלכתי - סל הבריאות הממלכתי איננו כולל את כל התרופות המוצעות כיום, דוגמת תרופות בהתאמה אישית, גם כשמדובר בילדים.
  • שירות אבחון מהיר - כשיש חשש, אין זמן לבזבז.  


עצה מספר 2: לעדכן את סכומי ביטוח החיים

ביטוח חיים הוא ביטוח שנועד כדי לאפשר למשפחה לשמור על מצבה הכלכלי גם במקרים של אובדן כושר עבודה או מוות חלילה של אחד המפרנסים. סכום הביטוח נקבע על פי הצפי של ההכנסה שתידרש למשפחה בכל שנה.
בכל פעם שהמצב המשפחתי משתנה (למשל כשנולד ילד), כדאי לפנות לסוכן הביטוח, לבחון את תנאי ביטוח החיים ולבדוק אם צריך לעדכן את הסכומים.
 


עצה מספר 3: לדאוג לחיסכון לעתיד עבור הילדים

הפקדה קטנה בכל חודש מהיום בו הילד נולד תאפשר לנו להמשיך ולדאוג להם גם כשיגיעו לבגרות: תשלום שכר לימוד, עזרה בקניית דירה או כל מה שתבחרו. היום כבר לא צריך להתחייב לשנים ארוכות, יש חסכונות שמאפשרים לכם להשאיר את הכסף נזיל, כך שאפשר למשוך אותו בעת הצורך.
תכניות חיסכון לפרט (פוליסות חיסכון) בחברות הביטוח מאפשרות לך שילוב של חיסכון שאפשר למשוך מתי שרוצים עם מסלולי השקעה בהתאמה אישית. התכניות האלו גמישות, ומאפשרות הגדלה והקטנה של ההפקדות במהלך התקופה עם שמירת זכויות הוותק מיום רכישת התכנית.
 
 

איך רוכשים ביטוח בריאות פרטי של איילון?

רוצה לדעת עוד על ביטוח בריאות, חיסכון לפרט או ביטוח חיים
תוכל להשאיר פרטים במילוי טופס הצטרפות קצר ובפניה לסוכן הביטוח שלך, שיתאים את הביטוח לך ולבני משפחתך. אם אין לך סוכן ביטוח תוכל לפנות לאחד מסוכני הביטוח של איילון או לפנות אלינו בטופס.
 

האמור בכפוף לתנאי הפוליסה וסייגיה. התוכן אינו מהווה המלצה לקניה.
 
כתבות נוספות שיוכלו לעניין אותך...
אישה בשיחת וידאו דרך מחשב נייד

עובד מהבית?

עבודה מהבית היא אתגר לא פשוט  המצריך הכנה והיערכות. ריכזנו עבורך מספר עצות שיעזרו לך בכך
לכתבה המלאהעובד מהבית?