תנאי השימוש בשירות ה - WhatsApp

תנאי השימוש בשירות ה- WhatsApp של איילון חברה לביטוח בע"מ (להלן "איילון"):
משתמש יקר,
 
השימוש באפליקציית ה- WhatsApp (להלן " WhatsApp") לצורך קבלת שירות מאיילון דרכה (להלן "השירות"), כפוף לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות המפורסמת של WhatsApp אשר אישרת בזמן התקנתה במכשיר הקצה שברשותך. מסיבה זו, אין איילון יכולה להתחייב על האופן בו WhatsApp מנהלת את האפליקציה ו/או מיישמת את תנאי השירות שלה, התחייבויותיה, פעילותה, זמינותה, אמינותה, חוקיותה, ולכל היבט אחר הכרוך בתפעולה.
 
איילון לא תישא באחריות כלשהי לשימוש באפליקציית WhatsApp ו/או לשירותים השונים המוצעים בה ו/או לתכנים המופיעים בה ולכל תוצאה שתיגרם בשל השימוש בה ו/או הסתמכות עליה. איילון לא תהא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף, שייגרם לך כתוצאה מהשימוש ב-WhatsApp, וכל שימוש שיעשה על ידך יהא על דעתך ובאחריותך המלאה והבלעדית.

לידיעתך, המידע שיועבר אודותיך באמצעות אפליקציית ה- WhatsApp, הן על ידך והן על ידי איילון תוך מתן השירות, עשוי לכלול מידע אישי רגיש אודותיך והוא עשוי להישמר גם בידי WhatsApp ו/או מי מטעמה. השימוש בשירות מהווה את הסכמתך, לחלוק מידע אישי הקיים לאיילון אודותיך דרך WhatsApp ולהעביר מידע עליך באמצעותה, לצורך קיום השירות, וכן לאשר את שמירת המידע אודותיך בידי WhatsApp, על כל הכרוך בכך. כמובן שתוכל בכל עת לחדול מקבלת השירות.

חשוב לשים לב!
במהלך השיחה בנינו עשוי לעבור אליך מידע פיננסי רגיש שלא כדאי שייחשף לאחרים. אנו שומרים על פרטיותך, חשוב להקפיד לא לשמור, לצלם או להעביר את המידע כיוון שלא נוכל ליטול אחריות אם מישהו יקרא את פרטי ההתכתבות.
שים לב, בשום שלב לא נבקש ממך לשלוח פרטי אשראי מלאים או סיסמא קבועה.

איילון תהא רשאית להפסיק בכל עת את מתן השירות לפי שיקול דעתה הבלעדי ללא כל הודעה מוקדמת.

שאלות ותשובות

בכניסה לאזור האישי שלך תוכל לעדכן את פרטיך

אין צורך בסיסמה בכניסה לאזור האישי . כל מה שצריך הוא להיכנס לאזור האישי  עם מספר תעודת הזהות ומספר הטלפון שלך, ולקבל בהודעת טקסט לטלפון הנייד שלך סיסמא חד-פעמית. אחרי הקלדת הסיסמה תוכל לצפות במידע האישי.

בעמוד הראשי של אתר הבית של איילון תוכל למצוא את כל נותני השירות הקרובים אליך.

באמצעות האזור האישי או בעזרת הצ'אט בוט תוכל לעקוב אחר מצב התביעות שלך בכל זמן ומכל מקום. 

שאלות ותשובותלמאגר השאלות והתשובות